Aktualności

26 października 2018

Sukces lekarzy w Szpitalu Jana Pawła II

Jestem dumna, kiedy mogę poinformować Państwa o kolejnym takim wydarzeniu:)! W szpitalu Jana Pawła II została wszczepiona kolejna tzw. pompę serca.  To niezwykle nowoczesne urządzenie, pozwala pacjentom czekającym na przeszczep serca żyć i normalnie funkcjonować przez wiele lat. Warto zaznaczyć, że w ciągu ostatnich lat lekarze z naszego szpitala dokonali ponad 50 takich przeszczepów, co stawia ich w światowej czołówce!:)

24 października 2018

Dziękuję za Państwa głosy!

Drodzy mieszkańcy Prądnika Białego i Krowodrzy! Drodzy sąsiedzi! Chciałam Wam serdecznie podziękować za Wasze głosy – prawie 6 000 głosów – to nie tylko wynik, który mówi jak wielkim zaufaniem mnie obdarzyliście, to wynik który mówi, że macie Państwo świadomość tego, jak ważne są działania w zakresie profilaktyki zdrowotnej na poziomie samorządowym!!

19 października 2018

Ważna informacja dla rodziców dzieci z przedszkoli

Drodzy Rodzice dzieci z przedszkoli: Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu, M. Stastny Waldorfskie, Przedszkole Pod Skrzydłami, Przedszkole Iskierka – chciałam wyjaśnić nieprawdziwe i niepokojące informacje na temat przyszłości przedszkoli Waszych dzieci, jakie do Państwa dochodzą. Zwróciłam się do Wydziału Edukacji o szybką odpowiedź w tej sprawie i mam dla Państwa świeżutką informację z Urzędu Miasta Krakowa.

19 października 2018

Przed wyborami – 21 października

Drodzy Państwo, bycie radym do ogromne wyzwanie. Obecny, przedwyborczy okres także niesie za sobą sporą ilość wyzwań.  Dlatego dziękuję za wspaniałą dawkę humoru przed wyborami!  Wszystkim obecnym i przyszłym radnym ubiegającym się o zaufanie Krakowian na następne cztery lata życzę powodzenia:-)

18 października 2018

Debata w Radio Kraków: SMOG -Jak przeciwdziałać?

Zapraszam do wysłuchania dzisiejszej audycji o smogu w Radio Kraków w której wystąpiłam. Było nie tylko o smogu, ale też o wielu innych ważnych dla Krakowa sprawach.

17 października 2018

Jak oddać na mnie głos?

Szanowni Państwo! Drodzy sąsiedzi!

Od wielu lat dokładam wszelkich starań, aby w naszym mieście żyło się lepiej i zdrowiej. Nie czuję się politykiem, jednak  by móc dalej dążyć do spełnienia mojej misji dziś proszę o Państwa głosy. Jako Państwa sąsiadka, przez cztery lata pracowałam, aby nam wszystkim żyło się wygodniej na północy Krakowa. Mam nadzieję, że Prądnik Biały, Azory, Krowodrza dalej będą miały mocnych przedstawicieli wśród władz Krakowa.

16 października 2018

Wywiad dla KRKnews.pl: co jest ważne w ochronie zdrowia pacjentów

Zapraszam do lektury  wywiadu dla KRKnews.pl,  w którym opowiadam o tym co jest ważne w ochronie zdrowia pacjentów zarówno od strony funkcjonowania placówek takich jak szpitale czy przychodnie jaki i od strony podstawowej profilaktyki zdrowotnej, którą wdrożyć może każdy z nas.

14 października 2018

To już czwarta edycja „Biegu po Unii Europejskiej”!

To czwarta edycja „Biegu po Unii Europejskiej” zorganizowana przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków „Wschód”, którego głównym założeniem jest integracja całych rodzin poprzez ruch, popularyzacja biegów rodzinnych jako formy aktywnego spędzania czasu oraz poszerzenie wiedzy dzieci i młodzieży o Unii Europejskiej.

12 października 2018

Więcej zieleni to czystsze powietrze dla wszystkich krakowian

Dziś na terenie Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II  w Krakowie odbyła się akcja sadzenia zieleni  Sama też miałam okazję zasadzić kilka roślin. To bardzo ważne, żeby w naszym mieście było coraz więcej zieleni, ponieważ ma to realny wpływ na jakość powietrza w Krakowie.